Řídící nebo také logický modul LOGO! 9 12/24 RCEo (6ED1052-2MD08-0BA3) je PLC modul bez displeje a je tak dostupnější alternativou k verzi 12/24 RCE, která nabízí i displej. Tento řídící modul je navržený pro napájení 12/24 V DC nabízí 8 digitálních vstupů (z toho 4 vstupy lze softwarově přepnout jako analogové vstupy 0-10 V) a 4 reléovými výstupy s maximálním proudem 10 A.
Detailní popis produktu
PLC Siemens LOGO! 9 12/24 RCEo (6ED1052-2MD08-0BA3)
Objednací kód: 6ED1052-2MD08-0BA3
Kompatibilní rozšiřující moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řídící moduly Siemens LOGO! |
|---|---|
| EAN: | 4034106036829 |
| Verze LOGO: | 9 |
| Displej: | Ne |
| Napájecí napětí: | 12 V DC, 24 V DC |
| Typ výstupu: | Relé |
| Digitálních vstupů: | 8 |
| Digitálních výstupů: | 4 |
| Analogových vstupů: | 4 |
| Model: | LOGO! 12/24 RCEO |
| Objednací číslo: | 6ED1052-2MD08-0BA3 |
| Číslo výrobce: | 6ED10522MD080BA3 |
| EAN: | 4034106036829 |
| Napájecí napětí: | 12/24 V DC |
| Ochrana proti zkratu: | Ne |
| Ethernet portů (RJ45): | 1 |
| Šířka v DIN modulech: | 4 |
| Šířka: | 71,5 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Váha: | 0,234 g |
| Spotřeba (24 V DC): | 25 mA to 90 mA |
| Logická 0 (24 V DC): | < 5 V DC |
| Logická 1 (24 V DC): | > 12 V DC |
| Maximální trvalý proud: | 10 A na relé |
| Maximální nárazový proud: | 30 A |
| Jistění: | 16 A, charakteristika B16 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




