Řídící PLC modul s LOGO! 9 24 CE (6ED1052-1CC08-0BA3) s dotykovým displejem a 4 tranzistorovými výstupy, 8 digitálními vstupy, s displejem a ovládacími tlačítky. Z 8 vstupů lze 4 využít i jako analogové vstupy (0–10 V).
Tento modul s tranzistorovými výstupy je ideální s využitím externích relé nebo tam, kde potřebuje rychle spínat výstupy. Výhodou je možnost rozšíření o další I/O moduly a vestavěný webový server, který umožňuje vzdálené sledování a ovládání. Nechybí ani cloudové připojení přes MQTT nebo služby jako AWS a Azure.
Detailní popis produktu
Siemens LOGO! 9 24 CE (6ED1052-1CC08-0BA3)
Objednací kód: 6ED1052-1CC08-0BA3
Kompatibilní rozšiřující moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řídící moduly Siemens LOGO! |
|---|---|
| EAN: | 4034106036768 |
| Verze LOGO: | 9 |
| Displej: | Ano |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Typ výstupu: | Tranzistor |
| Digitálních vstupů: | 8 |
| Digitálních výstupů: | 4 |
| Analogových vstupů: | 4 |
| Model: | LOGO! 24 CE |
| Objednací číslo: | 6ED1052-1CC08-0BA3 |
| Číslo výrobce: | 6ED10521CC080BA3 |
| EAN: | 4034106036768 |
| Maximální zátěž výstupu: | 0,3 A |
| Ochrana proti zkratu: | Ano |
| Ethernet portů (RJ45): | 1 |
| Šířka v DIN modulech: | 4 |
| Šířka: | 71,5 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Váha: | 0,228 g |
| Spotřeba (24 V DC): | 25 mA to 50 mA (bez zátěže na výstupu) |
| Logická 0 (24 V DC): | < 5 VDC |
| Logická 1 (24 V DC): | > 12 V DC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




