PLC LOGO! 24 CEo (6ED1052-2CC08-0BA2)
Řídící nebo také logický modul LOGO! 8.4 24 CEo (6ED1052-2CC08-0BA2) je univerzální PLC modul od Siemens navržený pro napájení 24 V DC. Tento modul disponuje 8 digitálními vstupy (z toho 4 mohou sloužit jako analogové 0-10 V) a 4 tranzistorovými výstupy s maximálním proudem 0,3 A.
PLC LOGO! 24 CEo (6ED1052-2CC08-0BA2)
Detailní popis produktu
Siemens LOGO! 8.4 24 CEo (6ED1052-2CC08-0BA2)
Jedná se o nejnovější verzi LOGO! 8.4, která nahrazuje původní verzi LOGO! 8.3 (6ED1052-2CC08-0BA1). Objednací číslo modulu Siemens LOGO! 8.4 24 CEo je 6ED1052-2CC08-0BA2.
Kompatibilní rozšiřující moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řídící moduly Siemens LOGO! |
|---|---|
| EAN: | 4034106034504 |
| Verze LOGO: | 8.4 |
| Displej: | Ne |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Typ výstupu: | Tranzistor |
| Digitálních vstupů: | 8 |
| Digitálních výstupů: | 4 |
| Analogových vstupů: | 4 |
| Model: | LOGO! 24 CEo |
| Objednací číslo: | 6ED1052-2CC08-0BA2 |
| Číslo výrobce: | 6ED10522CC080BA2 |
| EAN: | 4034106034504 |
| Maximální zátěž výstupu: | 0,3 A |
| Ochrana proti zkratu: | Ano |
| Ethernet portů (RJ45): | 1 |
| Šířka v DIN modulech: | 4 |
| Šířka: | 71,5 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Váha: | 0,192 g |
| Spotřeba (24 V DC): | 25 mA to 50 mA (bez zátěže na výstupu) |
| Logická 0 (24 V DC): | < 5 VDC |
| Logická 1 (24 V DC): | > 12 V DC |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




