Siemens LOGO! DM8 230R pro LOGO! 9 (6ED1055-1FB00-0BA3) je rozšiřující modul určený pro nejnovější generaci logických jednotek LOGO! 9 s napájecím napětím 230 V AC/DC. Nabízí 4 digitální vstupy a 4 reléové výstupy (každý s maximálním proudem 5 A), což z něj dělá spolehlivé řešení pro rozšíření automatizačních systémů — od řízení osvětlení až po ovládání čerpadel, ventilace nebo garážových vrat.
Detailní popis produktu
Tato verze je navržena pro platformu LOGO! 9 a není kompatibilní s předchozí generací LOGO! 8.4 ani jejími moduly. Z pohledu funkcionality však zůstává plně zachováno chování, na které jste u modulů LOGO! zvyklí — přechod na novou generaci je tak z hlediska použití bez omezení.
Kompatibilní řídící PLC jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozšiřující moduly Siemens LOGO! |
|---|---|
| EAN: | 4034106036737 |
| Verze LOGO: | 9 |
| Napájecí napětí: | 115 V DC, 115 V AC, 230 V DC, 230 V AC |
| Typ výstupu: | Relé |
| Digitálních vstupů: | 4 |
| Digitálních výstupů: | 4 |
| Model: | LOGO! DM8 230R |
| Objednací číslo: | 6ED1055-1FB00-0BA3 |
| Číslo výrobce: | 6ED10551FB000BA3 |
| EAN: | 4034106036737 |
| Ochrana proti zkratu: | Ne |
| Šířka v DIN modulech: | 2 |
| Šířka: | 35,5 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Váha: | 0,167 g |
| Spotřeba (240 V AC): | 15 mA to 30 mA |
| Logická 0 (240 V AC): | < 40 V AC |
| Logická 1 (240 V AC): | > 79 V AC |
| Maximální trvalý proud: | 5 A na relé |
| Maximální nárazový proud: | 30 A |
| Jistění: | 16 A, charakteristika B16 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




