Řídicí (logický) PLC Siemens LOGO! 9 230 RCEo (6ED1052-2FB08-0BA3) je univerzální PLC jednotka určená pro napájení 230 V AC. Na rozdíl od varianty s displejem je tato verze bez displeje a nabízí 8 digitálních vstupů a 4 relé výstupy.
Detailní popis produktu
PLC Siemens LOGO! 230 RCEo (6ED1052-2FB08-0BA3)
Objednací číslo: 6ED1052-2FB08-0BA3
Kompatibilní rozšiřující moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řídící moduly Siemens LOGO! |
|---|---|
| EAN: | 4034106036812 |
| Verze LOGO: | 9 |
| Displej: | Ne |
| Napájecí napětí: | 115 V DC, 115 V AC, 230 V DC, 230 V AC |
| Typ výstupu: | Relé |
| Digitálních vstupů: | 8 |
| Digitálních výstupů: | 4 |
| Model: | LOGO! 230 RCEO |
| Objednací číslo: | 6ED1052-2FB08-0BA3 |
| Číslo výrobce: | 6ED10522FB080BA3 |
| EAN: | 4034106036812 |
| Ochrana proti zkratu: | Ne |
| Ethernet portů (RJ45): | 1 |
| Šířka v DIN modulech: | 4 |
| Šířka: | 71,5 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 58 mm |
| Váha: | 0,239 g |
| Spotřeba (240 V AC): | 15 mA to 25 mA |
| Logická 0 (240 V AC): | < 40 VAC |
| Logická 1 (240 V AC): | > 79 V AC |
| Maximální trvalý proud: | 10 A na relé |
| Maximální nárazový proud: | 30 A |
| Jistění: | 16 A, charakteristika B16 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




